Satış Ortaklığı2016-2017

Satış ortaklığı: Bir kişinin bir firmaya yahut bir şahısa ilgilendiren ürünleri belli bir komisyon karşıtlıgında pazarlamasıdır diyerek daha önceki satış ortaklığı kırmızda açıklamıştık.
Affiliate marketing, 1998lerde amerikada mebdelamış olup güdük sürede amerika ve avrupada yaygınlaşmış ve bir iş sahası olmuştur. Henüz sonrasında Türkiye'bile 2004lerde ayrım edilmeye kafalamiş ve hızlı ilerlemiştir. affiliate marketinden milyonlarca benibeşer gelir elde etmektedir. Evinizde, ofisinizde çalışma yerınız her neresi olursa olsun bir kaç saatinizi ayirarak meydana getirilen affiliate marketing, bu istikametüyle özellikle ilişki çekmiş ve bir çok benibeşer denemeye kafalamıştır. Affiliate marketing sistemini uygulayanların sayısı tarih geçtikçe artmaktadır demiştik. Oldu insanlar bu sistemi denemekte kimisi temelarmakta sağlam paralar kazanmakta kimisi de yolun başlangıcında pes etmektedir. Bir çok kişinin pes etmesinin sebebi, bu işe terbiye almadan kafalamalarıdır. Bu davranışe dogru zevat, dogru kaynaklar eşliginde kafalanılırsa kazanmamak belirli bir devran sonrasında kaçınılmazdır.

Affiliate Marketing Günümüzde Ne Durumda?

Affiliate marketing 2017 senesinde tabiki başka yıllara için daha kesifı çtuzakışılması gereken bir alandır. Bu ustalıke ilk mebdelayanlar, evet da tabiri caizse ilk farkedenler, bu kâri ilk kavrayanlar, şu anda olabildiğince faziletli meblalar kazanmaktadırlar. 2004lerde yahut 2009lara derece affiliate marketing niş bir fikirdi. Yani bir çok koca aracılığıyla bilinmeyen, esrarkeşfedilmeye açıkdı. ürünlerin internetten pazarlanması çok bilinmemekteydi. Zaten her evde bırakın interneti bilgisayar dahi bulunmamaktaydı. Hal hakeza olunca bu hizmeti karşılayıcı kişilerde azcaınlıktaydı. yayımcı akıllara hoppadak bir istifham gelmektedir, İnternet ve bilgisayar azınlıktaysa satış ortaklığı ile daha az nakit kulaklıılmaz mı ?
Peki internet alım satımi azınlıktaydı amma bu anlayışi yapanlarda azınlıktaydı hatta 2009lara kadar bu böyleydi özellikle 2009da elektronik beyin yararlanmaı leptoplar ve genel ağ kullanımın arkaışı yardımıyla bu azcaınlık hayır paralar kazandı. Bağımlı affiliate marketingi tanıtan anlatan kaliteli egitim kitapları yardımıyla satış ortaklığı git igde bilinmeye, yapılmaya başladi ve böylece rekabette çoğaldı. 2010 senesinde artmalar katkısızlandı. Affiliate networklar artmaya saksıladı. Hem il dışında hem ülkemizde satış ortaklığı yapanların sayısı çoğaldı. Eskiden bu emeke kafalayanlar yabancı affiliate networklerinden hayırlı paralar kazanıyordu ve bu sistemi imdi iyi biliyorlardı. Bu alışverişin öncüsü click bank ile çtuzakışanlar etkili komisyonlar kulaklııyordu. Amma sene 2016-2017 rakiplik arttığı bağırsakin bu anlayışe yeni temellayanlar click banktaki rekabetli hava yerine Türkiye'deki ağlara eşya olup satış yapmayı yeğleme ettiler. 2017 te affiliate marketing her nekadar eskisi kabilinden amelî değil se bile günümüzde ürün çeşitliliği fazladır. Ürünler click here artmıştır. Buna isnaden, satığ ortaklığı yapmanın avantajlı yanlarıda cemaziyelevvele gereğince vardır. Affiliate marketing uygulamak isteyenlerin cesaretini kırmak sinein bu hatyı hazırlamadık yalnızca satış ortaklığı yapmanın önemli bir iş olduğunu hafife düzenınmaması icap ettiğini söylemek istedik .Satış ortaklığında sabırlı olarak ilerlerseniz kazançlı paralar kazanmamanız olası değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *